Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Olympiáda v anglickom jazyku

Máme striebro!

V stredu 16. januára nás Lukáš Guman, žiak 9.A, opäť úspešne reprezentoval na okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku. V kategórii 1B si v silnej konkurencii ďalších šikovných angličtinárov vybojoval výborné 2. miesto.

Čítať celý článok...

 

Vianočná besiedka

Posedenie pri stromčeku

Opäť sú tu vianoce a blížiaci sa nový rok. Mnohým z nás sa v mysli vybavia posledné Vianoce či oslavy Nového roka. Možno si v duchu povzdychneme, že tento krásny čas trvá len krátko a preto tento posledný deň v škole deti ŠKD pripravili vianočný program pre žiakov 1.stupňa.

Čítať celý článok...

 

Módna prehliadka

TESCO

Dňa 18.decembra 2018 žiaci našej školy predviedli módnu prehliadku v nákupnom centre Tesco Vranov nad Topľou. Návštevníci si mohli vychutnať najnovšie trendy detského oblečenia, ktoré ponúka obchodné centrum.

Čítať celý článok...

 

Vianočná akadémia

12.12.2018

Detské očká svietia, medovníčky začínajú rozvoniavať a všade vôkol je napätie plné nádeje a očakávania. Niet pochýb, blíži sa čas Vianoc. Rozprávková atmosféra vianočných dní nás obklopuje rok čo rok.

Čítať celý článok...

 

Ochranárik očami detí 2018

Výtvarná súťaž

Dňa 30.11.2018 sa pri príležitosti "Národného dňa 112" konalo v priestoroch Hornozemplínskej knižnice v MsDK vyhodnotenie výtvarnej súťaže pod názvom "Ochranárik očami detí."

Čítať celý článok...

 

Mikuláš nás opäť podporil.

Vybíjaná

Tak ako minulý rok, i tento rok mal svoje pokračovanie Mikulášsky turnaj vo vybíjanej žiakov 3. a 4. ročníka našej školy. Samozrejme na ňom nemohol chýbať ani Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelmi a čertmi. 

Čítať celý článok...

 

Programovanie

Deň s MINECRAFTom

V piatok 7.12.  prežilo 31 žiakov z 5., 6. a 7. ročníka špeciálny deň, ktorým ich sprevádzal Matej Hakoš. Kto to je a aký to bol deň?

Matej odpovedá:„Som bývalý študent ZŠ Juh. Aktuálne študujem v Prešove na SPŠE, odbor IST.

Čítať celý článok...

 

Exkurzia Dukla

Vojenské historické múzeum vo Svidníku

Dňa 4. 12. 2018 sa žiaci 9. ročníka zúčastnili dejepisnej exkurzie vo Vojenskom historickom múzeu vo Svidníku a návštevy na Dukle, s cieľom sprostredkovania informácií majúcich bezprostredný dosah k našim dejinám v období prvej a druhej svetovej vojny.

Čítať celý článok...

 

Pozvánka

Vianočná akadémia

pozvánka

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh