Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Deň matiek

MAMA
Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“. Bola si to ty, mama, ktorá si nás pritúlila, zovrela v náručí, keď nám bolo ťažko.

Čítať celý článok...

 

SteelPark

Exkurzia

V rámci plánu práce  PK biológia-chémie-geografia žiaci siedmeho ročníka 5.5.2014 navštívili priestory zábavného technického centra v Košiciach. Expozícia ponúkla aktívne hranie sa s viac ako 50-timi exponátmi – ťažba surovín v interaktívnom pieskovisku

Čítať celý článok...

 

Úspechy na kraji

Chémia

24. apríla 2014 sa v Lipanoch uskutočnil už 50 - ty ročník krajského kola chemickej olympiády. 

 Žiak Juraj Krišta (9.a) si dal v tento deň pekný darček k meninám

Čítať celý článok...

 

MiniTalent show

Hľadáme talenty

Dňa 30.apríla 2014 v ŠKD deti spievali , recitovali, tancovali a snažili sa ukázať čo v nich je - svoj talent a veru, že sa tých talentov našlo viac. Súťaž prebiehala v átriu .... v krásnom prostredí.

Čítať celý článok...

 

Moja cesta naprieč Európou

Európa v škole

Možno by mnohí chceli za jeden víkend zažiť to, čo žiak Martin Demčák zo 7.b.  Precestoval rakúske Alpy, navštívil pivný festival v Mníchove, v Paríži videl Monu Lisu, zaskákal si po „ mega puzzles“ v Norimbergu, zažil jazdu v nadzvukovom aute a iné dobrodružstvá.

Čítať celý článok...

 

Valentín

14. február

Valentín je sviatok krásny, žite ďalej v zdraví, šťastí. Sviatok sv. Valentína si pripomíname  14.februára. V tento deň sme na škole zorganizovali viacero akcií, ku ktorým prikladáme vyhodnotenia.

Čítať celý článok...

 

Chemici v Košiciach

Návšteva vysokej školy

V rámci práce okresnej predmetovej komisie predmetu chémia sa 28.1.2014 zúčastnili žiaci z jedenástich základných škôl okresu Vranov n/T. spolu so svojimi vyučujúcimi praktických cvičení z chémie na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Čítať celý článok...

 

Hokejový zápas

HC Košice-Dukla Trenčín

V piatok (25.10.) sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili hokejového zápasu HC Košice-Dukla Trenčín. Namáhavý zápas, ktorý skončil výhrou Košíc 2:1 

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

Pasovačka do ŠKD

Pasováčka, alebo prijímanie nových členov do školského klubu je malá slávnosť pre naších prváčikov. Aby získali certifikát museli predviesť čo sa naučili a zložiť sľub

Čítať celý článok...

 

ZŠ Juh

Zápis do 1.roč.