Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Lyžiarsky výcvik

 Týždeň pred jarnými prázdninami v dňoch od 21.februára 2011 do 25.februára 2011 strávili naši siedmaci a    ôsmaci pobyt na lyžiarskom výcviku. Lyžiarsky kurz prebiehal v podstate podľa výcvikového plánu za dobrých  snehových podmienok. 

Čítať celý článok...

 

Valentínska pošta

Deň zaľúbených

14. február...deň zaľúbených. My sme si ho tiež chceli nejakým spôsobom spríjemniť, a preto sme žiakom  dali príležitosť vyjadriť svoje pocity a zapísať ich do tzv. Valentínky.

Čítať celý článok...

 

Vianočné inšpirácie

Vianočné pečivo

Vianočnú atmosféru a príchod nového roka si spríjemňovali aj žiaci 1.stupňa a vytvorili vianočnú výstavku.

 

Čítať celý článok...

 

Posedenie pri jedličke

Vianočná nálada

Sú opäť tu. Najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Vianočný stromček a pod ním darčeky, polnočná omša, vôňa ihličia... Škoda, že trvajú len tak krátko. Na našej škole zavládla atmosféra Vianoc už 16. decembra. Deti ŠKD, verní už niekoľko rokov tradíciám a posolstvu Vianoc, s veľkým nadšením a láskou pripravili vianočný program. 

Čítať celý článok...

 

Ikebany

Vianočné ikebany

Posledný deň pred Vianočnými prázdninami mali žiaci našej školy opäť možnosť ukázať niečo zo svojej zručnosti, nápaditosti a originality. Súťažili v tvorbe vianočných ikebán a v našom známom farebnom dni. Vo farebnom dni tentokrát jednoznačne vyhrali žiaci z prvého stupňa.

Čítať celý článok...

 

Vianočné posedenie učiteľov

Záver roka 2010

Sú tu Vianoce. Pokoj, radosť. V takom duchu sa nieslo spoločné posedenie učiteľov a zamestnancov školy v pondelok dňa 20.decembra 2010 v školskej jedálni. Nechýbal ani kultúrny program v prevedení deti ŠKD . Na záver programu zaznela Tichá noc, kde sa pridali aj učitelia a tak sa navodila tá správna atmosféra.

Čítať celý článok...

 

Otvorenie džudistickej haly

 Po prvýkrát v novodobej histórii navštívil naše mesto a našu školu   predseda Slovenského olympijského výboru František Chmelár. Dôvodom jeho návštevy bolo slávnostné odovzdanie do užívania nového športového stánku, ktorý od minulého roku vyrástol v areáli Základnej školy Juh.

 

Čítať celý článok...

 

Výstavka ovocia a zeleniny

Dary Zeme

Bohatá úroda inšpirovala žiakov našej školy k zhotoveniu výstavky ovocia a zeleniny s názvom „Plody jesene“. Deti priniesli ovocie a zeleninu, ktorú sa podarilo dopestovať v záhradách rodičov i starých rodičov.

Čítať celý článok...

 

Ukážky z činnosti hasičov

Hasičský záchranný zbor

V piatok 17.septembra 2010  pri príležitosti 740. výročia Vranova sa naši žiaci zúčastnili ukážky pred našou školou. Veľkým zážitkom pre prítomných boli ukážky profesionálnych hasičov z Vranova, ktorí predviedli svoje majstrovstvo priamo na "pľaci" 

Čítať celý článok...

 

ZŠ Juh

Zápis do 1.roč.