Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Školský rok 2013/14

Mediálna výchova

Časopisy 8.B

Bláznivé tváre .........                     Poškoláci .............. 

                           Písmeno ... .............                    Školské očko ......... 

Čítať celý článok...

 

Chemici na kraji

Chemická olympiáda

Naši chemici si na kraji podávajú štafetový kolík – hodnotenie krajského kola predmetových súťaží  na OÚ v Prešove.50. ročník chemickej olympiády bol pre žiakov našej školy znova úspešný. Juraj Krišta, žiak 9.a triedy sa v krajskom kole umiestnil na 3.mieste

Čítať celý článok...

 

Polícia medzi deťmi

23.jún 2014

Dnes popoludní k nám zavítali policajti, ktorí nám porozprávali o bezpečnosti na cestách počas leta. Dozvedeli sme sa ako sa majú správať v cestnej premávke. Ukázali nám čo sa nahádza v policajnom aute.

Čítať celý článok...

 

SUPERTRIEDA 2014

ôsmaci tretí na Slovensku!

Štrnásťhodinový maratón vystúpení 33 najlepších tried z celého Slovenska bol vyvrcholením súťaže Supertrieda, ktorej sa žiaci našej školy zúčastnili už po šiestykrát. 

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

Magická noc v škole

Keď sa povie „svätojánska noc", ľahko zamrazí každého človeka a takú  magickú noc čarov a dobrodružsiev zažili deti v sprievode svojich rodičov z 20. na 21.júna na našom školskom dvore. V podvečer to boli rôzne netradičné aktivity,

Čítať celý článok...

 

Active English Week

AJ lektor

Neboli to ešte vysvedčenia, ktoré sa odovzdávali v piatok 6.júna žiakom našej školy. V rukách držia certifikáty o ukončení jazykového kurzu pod názvom Active English Week.Viedol ho skúsený lektor z Veľkej Británie

Čítať celý článok...

 

Biblická olympiáda

Grécko-katolícke náboženstvo

Dňa 26. marca 2014 sa uskutočnilo okresné kolo už 13. ročníka biblickej olympiády žiakov základných škôl. V tomto roku boli predmetom súťaže vybrané knihy Svätého písma: Exodus,Prorok Jonáš a Evanjelium podľa Jána. 

Čítať celý článok...

 

Dopravná súťaž

Jazda zručnosti na bicykli

Všetci sme svedkami stále sa zhoršujúcej situácie na našich cestách. Motorových vozidiel pribúda a rozvoj cestnej siete tomuto trendu nestačí. Dopravná nehodovosť má narastajúci charakter, k čomu prispieva aj správanie sa účastníkov cestnej premávky.

Čítať celý článok...

 

Maľovaný chodník

Pestrofarebný koberec

namaľovali deti školského klubu v rámci dňa detí pred našou školou. Každé oddelenie malo vymaľovať plochu podľa vlastnej fantázie. A naozaj bolo načo pozerať. Vznikol tak prekrásny pestrofarenbný koberec, ktorý mal úctihodnú dĺžku.

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh