Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Slávnostné otvorenie školského roka

Školský rok 2015/16

Riaditeľstvo Základnej školy, Juh 1054, Vranov nad Topľou oznamuje žiakom a rodičom, že "Slávnostné otvorenie školského roka 2015/16 "sa uskutoční 2. septembra 2015 o 8.00 hod na nádvorí školy.

Prvý deň v škole fotogaléria na FB

Čítať celý článok...

 

Plastové vrchnáčiky

Zber

Milí priatelia,
aj počas letných prázdnin nezabudnite zbierať plastové vrchnáčiky, pokračujeme v zbere aj v ďalšom školskom roku.
Ďakujeme za obe deti, ktorým takto prispejete na ich rehabilitáciu.

Čítať celý článok...

 

Letná prázdninová škola

Leto a deti

Deväť týždňov prázdnin naháňa rodičom s malými školopovinnými deťmi strach. Pokiaľ nemajú starých rodičov, ochotných postarať sa o vnúčence, trápi ich otázka, kam s deťmi. Školských klubov, ktoré počas prázdnin suplujú starostlivosť o školákov kým sú rodičia v práci, je poskromne. Práve tomu chceli zabrániť vychovávateľky a preto ako jediný ŠKD v meste zorganizovali „Letnú prázdninovú školu“ s dennou dochádzkou.

Čítať celý článok...

 

JUH JE SUPERTRIEDOU ROKA

SuperTrieda

Už po siedmykrát sme sa zapojili do jedinečnej súťaže triednych kolektívov Supertrieda. Tentoraz išli po úspechu v krajskom kole obhajovať dobré výsledky a umiestnenia v celoslovenskom finále žiaci III. A a VIII. B. Tretiaci ponúkli publiku a porote hudobno-dramatický príbeh s názvom Malý princ opäť na Zemi, ktorý reflektoval na tému

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

19.jún 2015

V podvečerných hodinách sa zišli rodičia, deti a vychovávateľky na školskom dvore, aby spoločne prežili posledné chvíle školského roka na svätojánskej noci. Spoločne si zasúťažili deti a rodičia v týchto disciplínach :

Čítať celý článok...

 

Stretnutie prvákov v MŠ

Malé žabky

Dňa 17. júna sa naši prváci  spolu so štvrtákmi v rámci spolupráce  s MŠ stretli  so svojimi mladšími spolužiakmi z MŠ Okulka .  Predviedli sa im príbehom o malých žabkách, ktorým sa nechcelo upratovať.

Čítať celý článok...

 

Martin Demčák v striebornom pásme úspechu

Hodžov novinový článok

V týchto dňoch dostal Martin Demčák, žiak VIII. B, príjemnú správu: organizátori súťaže Hodžov novinový článok 2015 mu oznamujú, že sa svojím publicistickým rozhovorom umiestnil v striebornom pásme víťazov a pozývajú ho na slávnostné vyhodnotenie do Bratislavy. Súťaž žiakov 8.- 9. ročníkov ZŠ a stredoškolákov

Čítať celý článok...

 

Na Štúrovom Zvolene úspešný

Štúrov Zvolen

V utorok 16. júna t. r. sa žiak IX. B Peter Guman zúčastnil na celoslovenskom finále 29. ročníka súťaže v rétorike Štúrov Zvolen. Po výborných výkonoch napokon získal od zvolenskej poroty Cenu Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene a jeho práca i úsilie 

Čítať celý článok...

 

Dopravní policajti medzi deťmi

12. jún 2015

Policajti, ktorí prišli dňa 12.júna na školský dvor v dvoch policajných autách s majákmi a boli oblečení do uniforiem vzbudzovali u detí veľký rešpekt. Všetci pozorne počúvali rady policajtov a odpovedali im na ich otázky.

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh