Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Dopravná súťaž

Jazda zručnosti na bicykli

Všetci sme svedkami stále sa zhoršujúcej situácie na našich cestách. Motorových vozidiel pribúda a rozvoj cestnej siete tomuto trendu nestačí. Dopravná nehodovosť má narastajúci charakter, k čomu prispieva aj správanie sa účastníkov cestnej premávky.

Čítať celý článok...

 

Maľovaný chodník

Pestrofarebný koberec

namaľovali deti školského klubu v rámci dňa detí pred našou školou. Každé oddelenie malo vymaľovať plochu podľa vlastnej fantázie. A naozaj bolo načo pozerať. Vznikol tak prekrásny pestrofarenbný koberec, ktorý mal úctihodnú dĺžku.

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

MAMA
Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“. Bola si to ty, mama, ktorá si nás pritúlila, zovrela v náručí, keď nám bolo ťažko.

Čítať celý článok...

 

SteelPark

Exkurzia

V rámci plánu práce  PK biológia-chémie-geografia žiaci siedmeho ročníka 5.5.2014 navštívili priestory zábavného technického centra v Košiciach. Expozícia ponúkla aktívne hranie sa s viac ako 50-timi exponátmi – ťažba surovín v interaktívnom pieskovisku

Čítať celý článok...

 

Úspechy na kraji

Chémia

24. apríla 2014 sa v Lipanoch uskutočnil už 50 - ty ročník krajského kola chemickej olympiády. 

 Žiak Juraj Krišta (9.a) si dal v tento deň pekný darček k meninám

Čítať celý článok...

 

MiniTalent show

Hľadáme talenty

Dňa 30.apríla 2014 v ŠKD deti spievali , recitovali, tancovali a snažili sa ukázať čo v nich je - svoj talent a veru, že sa tých talentov našlo viac. Súťaž prebiehala v átriu .... v krásnom prostredí.

Čítať celý článok...

 

Moja cesta naprieč Európou

Európa v škole

Možno by mnohí chceli za jeden víkend zažiť to, čo žiak Martin Demčák zo 7.b.  Precestoval rakúske Alpy, navštívil pivný festival v Mníchove, v Paríži videl Monu Lisu, zaskákal si po „ mega puzzles“ v Norimbergu, zažil jazdu v nadzvukovom aute a iné dobrodružstvá.

Čítať celý článok...

 

Valentín

14. február

Valentín je sviatok krásny, žite ďalej v zdraví, šťastí. Sviatok sv. Valentína si pripomíname  14.februára. V tento deň sme na škole zorganizovali viacero akcií, ku ktorým prikladáme vyhodnotenia.

Čítať celý článok...

 

Chemici v Košiciach

Návšteva vysokej školy

V rámci práce okresnej predmetovej komisie predmetu chémia sa 28.1.2014 zúčastnili žiaci z jedenástich základných škôl okresu Vranov n/T. spolu so svojimi vyučujúcimi praktických cvičení z chémie na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh