Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Budúci prváci ...

Naši noví prváčikovia potrebujú k 1. septembru do školy tieto veci a pomôcky:

Čítať celý článok...

 

Záver školského roka

Posledný zvonec

A je to tu .... záver školského roka 2012/13, na ktorý sa tešia všetci. Snáď keď napíšem, že nás všetkých,  učiteľov,  žiakov a  rodičov uplynulých 10 mesiacov čosi spájalo. Aj keď každý z nás prežil v budove našej školy svoj vlastný príbeh

Čítať celý článok...

 

LETO S MAKSOM

Vynikajúci tip na leto pre vás, deti !

Neziskovka Talentída pripravuje pre žiakov 5.- 9. ročníka základnej školy hru LETO S MAKSOM. Po Slovensku budú rozmiestnené škatuľky s kódmi. Kde ich hľadať, zverejníme 28. 6. 2013 na stránke www.maks.sk.

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

Je máj – lásky čas

S týmto mesiacom sa spája krásny sviatok – Deň matiek. Mama. Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“.

Čítať celý článok...

 

Šachový turnaj

27.február

Dňa 27. februára v popoludňajších hodinách sa uskutočnil šachový turnaj v školskom klube detí. Kráľovská hra učarovala aj najmladším deťom a rozvíja ich stratégie ako si naplanovať útok na súperovho kráľa a zároveň rozmýšľať ako si obrániť svojho. Cieľom hry je dať súperovi mat.

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia do ŠKD

12.10.2012

 Už tradične v našom školskom klube vstupujú naši prváčikovia do ŠKD. A dnes nastal deň D, kde deti boli pasovaní za právoplatných členov klubu. Aby sa stály naozajstnými členmi museli najprv zložiť sľub klubkáča, potom prejsť cez lavičku.... odtlačiť svoju ručičku na pripravenú dosku a farbou si umazať tvár.

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

14.máj 2012

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok  Deň matiek na ZŠ Juh si deti ŠKD pripomenuli  v pondelok  14.mája v spoločenskej miestnosti v popoludňajších hodinách.

Čítať celý článok...

 

Deti u hasičov

HaZZ

Deti  školského klubu   sa rozhodli 9.mája, že navštívia hasičský útvar vo Vranove, keďže v uplynulých dňoch oslavovali  svojho patróna  svätého Floriána aj naši hasiči.

Čítať celý článok...

 

MINI Talent show

30.marec

– znamenal pre deti zo školského klubu predvedenie svojho talentu v MINI Talent show . Keďže máme v školskom klube veľa detičiek s rôznym nadaním, chceli sme, aby ho prejavili a iným deťom ukázali,

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh