Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Otvorenie džudistickej haly

 Po prvýkrát v novodobej histórii navštívil naše mesto a našu školu   predseda Slovenského olympijského výboru František Chmelár. Dôvodom jeho návštevy bolo slávnostné odovzdanie do užívania nového športového stánku, ktorý od minulého roku vyrástol v areáli Základnej školy Juh.

 

Čítať celý článok...

 

Výstavka ovocia a zeleniny

Dary Zeme

Bohatá úroda inšpirovala žiakov našej školy k zhotoveniu výstavky ovocia a zeleniny s názvom „Plody jesene“. Deti priniesli ovocie a zeleninu, ktorú sa podarilo dopestovať v záhradách rodičov i starých rodičov.

Čítať celý článok...

 

Ukážky z činnosti hasičov

Hasičský záchranný zbor

V piatok 17.septembra 2010  pri príležitosti 740. výročia Vranova sa naši žiaci zúčastnili ukážky pred našou školou. Veľkým zážitkom pre prítomných boli ukážky profesionálnych hasičov z Vranova, ktorí predviedli svoje majstrovstvo priamo na "pľaci" 

Čítať celý článok...

 

Ocenenie mesta

Ocenenie nášho kelektívu

Dňa 17.septembra 2010 sa v súvislosti s oslavami 740. výročia 1. písomnej zmienky o Vranove konalo slávnostné zasadnutie mestského zastupiteľstva v obradnej sieni vo Vranove. Boli tu odovzdané ocenenia mesta a osobitne ceny primátora. Poslanci na tomto slávnostnom zasadnutí udelili aj kolektívne ocenenia a to Základnej škole na sídlisku Juh,:)

Čítať celý článok...

 

Živé človeče

V priestoroch školského dvora nám pribudla hracia plocha na živé človeče. Hrá sa podľa pravidiel známej hry "Človeče nehnevaj sa". Zahrať si môže každý kto má na to chuť. Či sú to žiaci , učitelia, alebo ostatní pracovníci školy. Môže sa hrať v rámci telesnej výchovy, alebo aj iných predmetov, keď je pekné počasie.

Čítať celý článok...

 

Začiatok školského roka 2010/11

 Prázdniny sa skončili a začal sa nový  školský rok. Pre niektorých prvý, pre niektorých posledný a pre niektorých taký ako tie ostatné. Každý školský rok je pre niekoho z nás niečím výnimočný. Niekto odíde, niekto zase príde. A tak je to aj na našej škole. Prvýkrát do školských lavíc v našej škole zasadlo 49 prváčikov.

Čítať celý článok...

 

Záver školského roka 2009/10

Nezadržateľne sa blíži záver školského roka a čas na vyhodnotenie a ocenenie práce žiakov počas neho. Príležitosťou k tomu bol aj dnešný deň 29.júna 2010, kde boli najúspešnejší žiaci vyhodnotení a zároveň aj najúspešnejšie triedy. Dopoludnie odmeňovania sa ukončilo diskotékou na školskom dvore. Zajtra sú to už len vysvedčenia a rozlúčka s deviatakmi.

Čítať celý článok...

 

Medzinárodný volejbalový turnaj

O Pohár primátora mesta Vranov

V piatok 18.júna 2010 sa uskutočnil medzinárodný volejbalový turnaj na našej škole za účasti družstiev VK Slávia Svidník, ŠSZČ JUH Vranov, MŠK Vranov, VK Mladosť Poprad a VK Užhorod. Skvelé výkony podali žiaci týchto klubov počas celého turnaja. Po napínavom finálovom zápase sa na prvé miesto prebojovali žiaci z VK Slávie Svidník.        

Čítať celý článok...

 

Kolaudácia školy 2010

Naša škola dňa 2.júna 2010 úspešne ukončila ročnú rekonštrukciu exteriérových priestorov. Obnova školy sa realizovala od mája minulého roku a to aj počas školských prázdnin. Dnes za účasti riaditeľky školy, primátora, prednostky a poslancov mesta prebehla slávnostná kolaudácia, ktorej súčasťou bol aj slávnostný príhovor riaditeľky školy či prestrihnutie kolaudačnej pásky primátorom mesta.

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh