Domov

Základná škola Juh Vranov nad Topľou

Záver školského roka 2009/10

Nezadržateľne sa blíži záver školského roka a čas na vyhodnotenie a ocenenie práce žiakov počas neho. Príležitosťou k tomu bol aj dnešný deň 29.júna 2010, kde boli najúspešnejší žiaci vyhodnotení a zároveň aj najúspešnejšie triedy. Dopoludnie odmeňovania sa ukončilo diskotékou na školskom dvore. Zajtra sú to už len vysvedčenia a rozlúčka s deviatakmi.

Čítať celý článok...

 

Medzinárodný volejbalový turnaj

O Pohár primátora mesta Vranov

V piatok 18.júna 2010 sa uskutočnil medzinárodný volejbalový turnaj na našej škole za účasti družstiev VK Slávia Svidník, ŠSZČ JUH Vranov, MŠK Vranov, VK Mladosť Poprad a VK Užhorod. Skvelé výkony podali žiaci týchto klubov počas celého turnaja. Po napínavom finálovom zápase sa na prvé miesto prebojovali žiaci z VK Slávie Svidník.        

Čítať celý článok...

 

Kolaudácia školy 2010

Naša škola dňa 2.júna 2010 úspešne ukončila ročnú rekonštrukciu exteriérových priestorov. Obnova školy sa realizovala od mája minulého roku a to aj počas školských prázdnin. Dnes za účasti riaditeľky školy, primátora, prednostky a poslancov mesta prebehla slávnostná kolaudácia, ktorej súčasťou bol aj slávnostný príhovor riaditeľky školy či prestrihnutie kolaudačnej pásky primátorom mesta.

Čítať celý článok...

 

SuperTrieda 2009/10

Vo štvrtok 27. mája 2010 sa v bratislavskom Parku kultúry a oddychu konalo celoslovenské finále súťaže detskej tvorivosti Supertrieda. Spomínanej súťaže sa už štvrtý rok zúčastňuje ZŠ Juh a až trikrát sa jej “tímy” - triedy dostali do finále a umiestnili sa na popredných miestach. Aj tento rok po víťazstve v krajskom kole reprezentovali triedy III.B a VI. B školu,

Čítať celý článok...

 

Zápis do 1.roč.

 

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka

Dokumenty k zápisu stiahni tu......

ZŠ Juh