Domov

Vianočná besiedka

Posedenie pri stromčeku

Opäť sú tu vianoce a blížiaci sa nový rok. Mnohým z nás sa v mysli vybavia posledné Vianoce či oslavy Nového roka. Možno si v duchu povzdychneme, že tento krásny čas trvá len krátko a preto tento posledný deň v škole deti ŠKD pripravili vianočný program pre žiakov 1.stupňa.

Áno, je to tak. Žijeme v uponáhľanom svete a aj to prepotrebné pozastavenie sa počas Vianoc bolo akési krátke, ako by to bol len predĺžený víkend, počas ktorého sa snažíme zabudnúť na každodenné problémy.  Na Vianoce sme si bližší ako inokedy aj preto, lebo chceme byť blízko seba, zaspomínať si na naše detské časy pri vianočnom stromčeku, či sa v spomienkach vrátiť ku krásnym okamihom v našich životoch.

Prajem Vám preto, milí žiaci, krásne prežitie vianočných sviatkov a úspešný vstup do Nového roku 2019, všetko dobré, pevné zdravie, veľa Božieho požehnania a veľa osobných ako aj pracovných úspechov.

-jb-

Share

Posledná úprava (Štvrtok, 28 Marec 2019 09:50)