Domov

Príspevky

Questions related to localisation and languages

RUŽA

Volejbalový turnaj

K MDD rodičia našej školy usporiadali volejbalový turnaj RUŽA - R - rodičia U- učitelia Ž- žiaci A - abiturienti. Už tradične na sviatok deti MDD, rodičovská rada organizuje volejbalový turnaj medzi rodičmi, žiakmi a učiteľmi

Posledná úprava (Piatok, 31 Máj 2019 21:02)

Čítať celý článok...

 

Učitelia & rodičia & žiaci

RUŽA

Dňa 8.júna 2018 sa v popoludňajších hodinách uskutočnilo športové zapolenie medzi učiteľmi, rodičmi a žiakmi vo volejbale. Najlepšie si viedli rodičia, ktorí získali prvé miesto. 

Posledná úprava (Piatok, 08 Jún 2018 21:25)

Čítať celý článok...

 

Vianočné posedenie

Vianoce

 Pokoj a radosť. V takom duchu sa nieslo spoločné posedenie učiteľov a zamestnancov školy. Na začiatok nám zahrala žiačka na husliach a v jej podaní zaznela Tichá noc, kde všetci učitelia sa pridali a tak sa navodila tá správna atmosféra. 

Posledná úprava (Štvrtok, 21 December 2017 22:09)

Čítať celý článok...

 

Volejbalový turnaj učiteľov ZŠ

O putovný pohár primátora

V priestoroch športovej haly na našej škole sa dňa 16. novembra 2016 konal volejbalový turnaj učiteľov ZŠ mesta Vranov nad Topľou o putovný pohár primátora mesta. Zúčastnilo sa ho 6 zmiešaných tímov z vranovských škôl. 

Posledná úprava (Štvrtok, 17 November 2016 09:24)

Čítať celý článok...

 

Deň učiteľov

28.marec

Neučíme sa pre školu, ale pre život ...... Práca učiteľa je jedným z najnáročnejších povolaní, ktorá si zaslúži úctu, veď učiteľ je ten, kto zasvätí svoj život deťom, ich výchove a vzdelávaniu.

Posledná úprava (Streda, 17 Apríl 2013 20:42)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...