Domov

podujatia

Vianoce

Vianočná besiedka

„Sme len deti, srdce veľké máme a  s tým srdcom veľkým, darčeky chystáme. Spievať vám budeme radostne, vesele, koledy, básničky s láskou vám povieme.“  

Posledná úprava (Utorok, 16 Február 2016 12:36)

Čítať celý článok...

 

Lucia a čarovná noc

Stridžia noc

„Od Lucie do Vianoc každá noc má svoju moc." Začalo sa to v piatok večer. Večer očakávanej noci pre naše malé strigy, ktoré si prišli zastrašiť a zatancovať do našej školy. Keďže strigy už na našej škole boli a zanechali tu poklad, tak sa naše deti rozhodli, že ho pohľadajú. 

Posledná úprava (Utorok, 16 Február 2016 12:39)

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

23.október

Dnešné popoludnie 23.10, v našom klube sa nieslo rozprávkou o "Žabom kráľovstve", ktoré pre deti pripravili vychovávateľky 1. ročníka. 

Posledná úprava (Sobota, 24 Október 2015 16:05)

Čítať celý článok...

 

Letná prázdninová škola

Leto a deti

Deväť týždňov prázdnin naháňa rodičom s malými školopovinnými deťmi strach. Pokiaľ nemajú starých rodičov, ochotných postarať sa o vnúčence, trápi ich otázka, kam s deťmi. Školských klubov, ktoré počas prázdnin suplujú starostlivosť o školákov kým sú rodičia v práci, je poskromne. Práve tomu chceli zabrániť vychovávateľky a preto ako jediný ŠKD v meste zorganizovali „Letnú prázdninovú školu“ s dennou dochádzkou.

Posledná úprava (Piatok, 10 Júl 2015 17:25)

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

19.jún 2015

V podvečerných hodinách sa zišli rodičia, deti a vychovávateľky na školskom dvore, aby spoločne prežili posledné chvíle školského roka na svätojánskej noci. Spoločne si zasúťažili deti a rodičia v týchto disciplínach :

Posledná úprava (Sobota, 20 Jún 2015 07:57)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...