Domov

podujatia

Letná prázdninová škola

Leto a deti

Deväť týždňov prázdnin naháňa rodičom s malými školopovinnými deťmi strach. Pokiaľ nemajú starých rodičov, ochotných postarať sa o vnúčence, trápi ich otázka, kam s deťmi. Školských klubov, ktoré počas prázdnin suplujú starostlivosť o školákov kým sú rodičia v práci, je poskromne. Práve tomu chceli zabrániť vychovávateľky a preto ako jediný ŠKD v meste zorganizovali „Letnú prázdninovú školu“ s dennou dochádzkou.

Posledná úprava (Piatok, 10 Júl 2015 17:25)

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

19.jún 2015

V podvečerných hodinách sa zišli rodičia, deti a vychovávateľky na školskom dvore, aby spoločne prežili posledné chvíle školského roka na svätojánskej noci. Spoločne si zasúťažili deti a rodičia v týchto disciplínach :

Posledná úprava (Sobota, 20 Jún 2015 07:57)

Čítať celý článok...

 

Dopravní policajti medzi deťmi

12. jún 2015

Policajti, ktorí prišli dňa 12.júna na školský dvor v dvoch policajných autách s majákmi a boli oblečení do uniforiem vzbudzovali u detí veľký rešpekt. Všetci pozorne počúvali rady policajtov a odpovedali im na ich otázky.

Posledná úprava (Piatok, 12 Jún 2015 14:20)

Čítať celý článok...

 

BILA HURA

Náučný chodník

Nenáročná trasa náučného chodníka do Lesopaku“ BILA HURA“  začína  pri okružnej križovatke na Námestí Jána Pavla II.

Posledná úprava (Štvrtok, 11 Jún 2015 20:32)

Čítať celý článok...

 

Škola v prírode

Tatranská Polianka

Cesta do školy v prírode bola dlhá a kľukatá. Deti mali možnosť pozorovať prírodu, rôzne hrady a zámky, a taktiež pýchu Slovenska- Tatry. Náš cieľ cesty školy v prírode bol Hotel Hubert v Tatranskej Polianke- Vysoké Tatry.

Posledná úprava (Štvrtok, 28 Máj 2015 18:44)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...