Domov

podujatia

Vianočná besiedka

Posedenie pri stromčeku

Opäť sú tu vianoce a blížiaci sa nový rok. Mnohým z nás sa v mysli vybavia posledné Vianoce či oslavy Nového roka. Možno si v duchu povzdychneme, že tento krásny čas trvá len krátko a preto tento posledný deň v škole deti ŠKD pripravili vianočný program pre žiakov 1.stupňa.

Posledná úprava (Štvrtok, 28 Marec 2019 09:50)

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

Deň klubkáčov

Deň 17. Október bol pre deti  v školskom klube výnimočný. Tento deň bol plný smiechu, zábavy a skúšky odvahy pre našich klubárov  prvákov. P. vychovávateľky si pre ne prichystali pestrý program plný radosti, 

Posledná úprava (Piatok, 19 Október 2018 07:04)

Čítať celý článok...

 

Šarkan vyleť do oblakov

Šarkaniáda

Je tu čas jesenných radovánok, keď prichádzajú deti so šarkanmi, drakmi a všetkým čo vzlietne, keď jesenný vietor zafúka. Ťažko si predstaviť, že by sa šarkany púšťali v zime.

Posledná úprava (Štvrtok, 04 Október 2018 08:42)

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

22.jún 2018

Svätojánska noc sa spája s letným slnovratom, ktorý je plný rituálov, zvykov, povier a magického tajomna. Doposiaľ zaužívaný zvyk je pálenie vatry nad mestom. Oheň má symbolizovať víťazstvo slnka nad tmou a ak máte odvahu, môžete ho i preskočiť.

Posledná úprava (Nedeľa, 24 Jún 2018 15:45)

Čítať celý článok...

 

1. jún

MDD v ŠKD

1.jún. Je to deň všetkých detí, malých, či veľkých. Všetky deti sa tešia na tento magický deň plný hier, zábav a prekvapení.
A aj tento rok čakalo na deti zo ŠKD prekvapenie ku Dňu detí. K sviatku detí pani vychovávateľky ŠKD pripravili veselé, zábavno – súťažné popoludnie.

Posledná úprava (Piatok, 01 Jún 2018 18:04)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...