Domov Novinky o škole staršie SuperTrieda 2009/10

SuperTrieda 2009/10

Vo štvrtok 27. mája 2010 sa v bratislavskom Parku kultúry a oddychu konalo celoslovenské finále súťaže detskej tvorivosti Supertrieda. Spomínanej súťaže sa už štvrtý rok zúčastňuje ZŠ Juh a až trikrát sa jej “tímy” - triedy dostali do finále a umiestnili sa na popredných miestach. Aj tento rok po víťazstve v krajskom kole reprezentovali triedy III.B a VI. B školu,

mesto i kraj na celoslovenskej scéne. Žiaci pripravili pod vedením svojich pedagógov dva veľmi zaujímavé a pútavé pätnásťminútové hudobno-dramatické dielka na tému jeden za všetkých - všetci za jedného a ich prezentácia bola ocenená v oboch kategóriách 2. miestom. Vynikajúci úspech bol opäť ocenením tvorivého ducha a húževnatej pracovitosti žiakov i učiteľov ZŠ Juh. 

Share