Domov Novinky o škole staršie Kolaudácia školy 2010

Kolaudácia školy 2010

Naša škola dňa 2.júna 2010 úspešne ukončila ročnú rekonštrukciu exteriérových priestorov. Obnova školy sa realizovala od mája minulého roku a to aj počas školských prázdnin. Dnes za účasti riaditeľky školy, primátora, prednostky a poslancov mesta prebehla slávnostná kolaudácia, ktorej súčasťou bol aj slávnostný príhovor riaditeľky školy či prestrihnutie kolaudačnej pásky primátorom mesta.

 

Financie na rekonštrukciu boli vyčlenené z európskych fondov. Celoročné stavebné práce zahŕňali modernizáciu chodníkov, oplotenie školy a výmenu strechy či okien. V areály školy sa ešte dokončuje stavba džudistickej haly. Modernizácia záhradného átria v areáli školy prebehla vďaka finančným prostriedkom od mesta ako zriaďovateľa. Príspevok z mestskej pokladnice predstavuje sumu cca 30 tis. eur. Na rekonštrukciu bolo z európskeho fondu a mestskej kasy spolu vyčlenených cca 1,26 milióna eur. 

Share