Domov Novinky o škole staršie Záver školského roka 2009/10

Záver školského roka 2009/10

Nezadržateľne sa blíži záver školského roka a čas na vyhodnotenie a ocenenie práce žiakov počas neho. Príležitosťou k tomu bol aj dnešný deň 29.júna 2010, kde boli najúspešnejší žiaci vyhodnotení a zároveň aj najúspešnejšie triedy. Dopoludnie odmeňovania sa ukončilo diskotékou na školskom dvore. Zajtra sú to už len vysvedčenia a rozlúčka s deviatakmi.

Keď nám končí kalendárny rok, hodnotíme, dávame si predsavzatia a sľuby, že budeme lepší. Záver školského roka nám ponúka viac možností. Sú to otázky, hodnotenia, vysvedčenia, možno nespokojnosť z výsledkov či obvinenia pedagógov .Máme pred sebou čas oddychu, pokoja, radosti, možno aj viac šťastia a lásky. Odkladáme do zásuviek a na police všetko, len aby sme mohli slobodne oddychovať. Veď máme pred sebou čas oddychu a pokoja- letné prázdniny. Želajme si navzájom pokojné, slnečné aj šťastné prázdninové dni. Zároveň šťastný návrat domov všetkým, ktorí sa chystajú na dlhé cesty a uvidíme sa opäť v škole v septembri.

Rozlúčka s deviatakmi a odovzdávanie vysvedčení -30.jún 2010

29.jún 2010 - záver šk. roka 

 

 

 

Share