Domov Novinky o škole staršie Vianočné posedenie učiteľov

Vianočné posedenie učiteľov

Záver roka 2010

Sú tu Vianoce. Pokoj, radosť. V takom duchu sa nieslo spoločné posedenie učiteľov a zamestnancov školy v pondelok dňa 20.decembra 2010 v školskej jedálni. Nechýbal ani kultúrny program v prevedení deti ŠKD . Na záver programu zaznela Tichá noc, kde sa pridali aj učitelia a tak sa navodila tá správna atmosféra.

Zaujímavé bolo odovzdávanie darčekov ,a že sa vedia tešiť aj učitelia si pozrite v následujúcej prezentácii. Učitelia sa obdarovali navzájom a to tak, že každý doniesol darček, ktorý sa zaznamenal pod určitým číslom a potom si každý vytiahol jedno číslo pod ktorým bol darček. Bolo to veľmi milé a pekné. A na záver už len jeden vinš

 Vianočný čas sú krásne chvíle,
čas znovu zažiť niečo milé,
rodinu objať, stretnúť priateľov,
spojenie duší cítiť aj bez slov.
Krásne Vianoce.

Share