Domov Novinky o škole staršie Ikebany

Ikebany

Vianočné ikebany

Posledný deň pred Vianočnými prázdninami mali žiaci našej školy opäť možnosť ukázať niečo zo svojej zručnosti, nápaditosti a originality. Súťažili v tvorbe vianočných ikebán a v našom známom farebnom dni. Vo farebnom dni tentokrát jednoznačne vyhrali žiaci z prvého stupňa.

 
Tvorba ikebán bola rozdelená do dvoch kategórii (5., 6. a 7. ročník + 8. a 9. ročník). Tento rok bola úroveň súťaže ešte vyššia ako minulý rok. Ikebany vytvorené našimi žiakmi by smelo mohli konkurovať ikebanám vytvoreným odborníkmi. Nakoniec, posúďte sami.

Víťazi farebného dňa:

1.miesto: III.A

2.miesto: I.A

3.miesto: II.B

Víťazi v tvorbe ikebán:

1.miesto: VI.A + IX.B

2.miesto: VII.B + IX.A

3.miesto: V.A + IX.C
Zloženie víťazných družstiev:
VI.A ( Florková, Feketová, Vagaská, Fialkovičová)
IX.B (Jakubová, Hrindová, Halkovičová, Hrivňáková)

Share