Domov Archív

Týždeň s angličtinou

ACTIVE ENGLISH WEEK

Uplynulý májový týždeň žiaci našej školy vymenili  rozvrh aj obsah svojich tašiek. Zúčastnili sa totiž jazykového kurzu ACTIVE ENGLISH WEEK pod vedením dvoch lektorov z USA.

Celý týždeň mali tak možnosť počúvať a rozprávať len anglicky.Samozrejme, často sa to dialo formou hier a zábavy, takže týždeň uplynul ako voda. Okrem toho, že si účastníci kurzu zvýšili sebavedomie v používaní anglického jazyka, odniesli si aj pekné spomienky. Tie im budú pripomínať aj certifikáty, ktoré si prevzali z rúk lektorov v závere kurzu. Lúčenie s mladými lektormi bolo dôkazom toho, že sa všetci cítili dobre a spokojnosť bola na obidvoch stranách. Týmto žiakom ich nadšenie určite vydrží a bude prinášať ovocie, lebo vedia ,že osud praje pripraveným.

Fotogaléria na FB

Share

Posledná úprava (Štvrtok, 20 Jún 2013 08:38)