Domov ŠKD Svätojánska noc

Svätojánska noc

Letný slnovrat

Dňa 21. júna sa uskutočnila predeti svätojánska noc v priestoroch školy. Začiatok bol o 17,30 na školskom dvore. Podujatia sa zúčastnila rodičia a deti, ktorí súťažili v rôzných disciplínach. Prvá -rýchly stopár sa začala hneď na úvod. 

Úlohou bolo dopraviť svoje dieťa za métu tzv. spôsobom fúrik. V druhe bystré oko išlo naozaj o bystré oko a pevnú mušku. Bolo potrebné trafiť do terča šípkou. Po úvodnych disciplínach šikovní oteckovia pripravili ohnisko a začala opekačka. Deti k večeri dostali pečené buchty a čajík. Potom sa ockovia a synovia presunuli na ihrisko a zahrali spoločný futbal. Ďalšie aktivity boli skôr také bláznivé ako vystreľ fazuľka a vojna klanov,kde išlo o balónovú vojnu. Nechýbala diskotéka a nočná hra. Potom rodičia odišli domov a v škole zostali len deti, ktoré prespali v džudistickej hale. Nechýbala ani večerná rozprávka a detičky sa prebudili až ráno keď si ich prišli vyzdvihnúť rodičia. 

FotogalériaFB začiatok      FB - opekačka a futbal  FB - fazuľka a vojna      FB - diskotéka a nočná hra   

         

 


Share

Posledná úprava (Štvrtok, 29 August 2013 19:19)