Domov Archív

Šarkaniáda pre deti MŠ

23.október

Každé ročné obdobie má svoje čaro. K jeseni neodmysliteľne patria krásne farby listnatých stromov. Zvieratá sa pomaly pripravujú na zimný spánok, no šarkany sa naopak prebúdzajú.  Jeseň patrí práve im.

Žiaci z MŠ Juh sa v piatok 23.10. 2015 predpoludním, pokúsili niekoľko šarkanov prebudiť k životu na ZŠ Juh. Verte mi, že sa im to podarilo. Vyrobili krásnych, farebných, usmievavých, okatých šarkanov, ktorí im už iste skrášľujú triedu. Manuálnu zručnosť predviedli v pripravených triedach, no a tú pohybovú, ukázali na školskom dvore ZŠ Juh. Pripravené stanovištia všetci zvládli. Preskočili všetky prekážky, trafili všetky koše, presne hádzali na cieľ a vytváranie plošných obrazov z gaštanov už bola pre ne hračka.

 

 

Príjemne unavení žiaci smäd zahasili teplým čajíkom a nechýbala ani sladká odmena na záver.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník šarkaniády.

Share

Posledná úprava (Utorok, 27 Október 2015 15:40)