Domov Archív

Fanšiangová zábava

Karneval

Tak ako každý rok, ani tento sa neobišiel bez karnevalovej zábavy. 21 januára sa všetci zábavychtiví a hlavne tí najmenší stretli v priestoroch školy. Všetkému predchádzali veľké prípravy. Veď pripraviť masky, občerstvenie i jedáleň dá veru zabrať. A naozaj stálo to za to.

Už pri príchode všetci zacítili pravú fašiangovú zábavu. Po tom ako sme sa usadili a vstúpili do jedálne masky od výmyslu sveta, začala sa detská veselica. Úvodné tance vystriedala prehliadka samotných masiek, z ktorých nebolo možné vybrať si najkrajšiu, pretože naše deti sú krásne vo všetkom. Po predstavení masiek sa začala ozajstná zábava. Tancovalo a bavilo sa celé osadenstvo. Masky mali možnosť si zasúťažiť za čo dostali sladkú odmenu.

Všetkým sa zábava veľmi páčila a čo bolo najdôležitejšie, nechýbali rozžiarené očká našich detí. A že atmosféra bola výborná, o tom svedčia aj naše fotografie.    

  -jb-

FOTO na FB

Share

Posledná úprava (Utorok, 16 Február 2016 13:36)