Domov e-Časopis Školský časopis 2015/16

Školský časopis 2015/16

PRIBUDLI ĎALŠIE TRIEDNE ČASOPISY

Nemusí byť človek práve profesionálnym novinárom, aby dokázal napísať zmysluplnú správu, recenziu či rozhovor a nemusí to byť profesionálny grafik, ktorý zvládne kompozične a pomocou počítačovým programom ponúkaných grafických prvkov pripraviť pre čitateľa pútavú stranu.

 

 Detskí „počítačoví domorodci“ sú dnes mnohokrát oveľa šikovnejší než dospelácki digitálni imigranti, len s tvorbou obsahu bývajú niekedy problémy... Vyskúšali si to na vlastnej koži ďalší žiaci (tentoraz z triedy IX. B), ktorých znalosti a zručnosti v oblasti mediálnej výchovy predurčili na tvorbu modelov triednych časopisov. Ako sa tejto triede jej mediálne produkty podarili, to môžete posúdiť na tomto mieste sami. A než dôjde na príliš kritické slová, skúsme objektívne posúdiť aj vlastné sily a schopnosti. 

-ana-

Školák ................

Troll ....................

Zopár stránok ......

Mesiačik ..............

Share