Domov Podujatia Certifikát

Certifikát

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Marcový certifikát z čítania 2016

Žiaci 2.,3. a 4.ročníka sa zapojili aj tento rok, už do 9.ročníka súťaže Marcový certifikát z čítania. Celý mesiac marec čítali doma nahlas rôzne rozprávkové knihy a rodičia im zapisovali, koľko minút čítali každý deň. Koncom mesiaca im spočítali všetky prečítané minúty.

 

Najlepší čitatelia boli odmenení peknou knihou a vstupenkou do Tajomnej komnaty Harryho Pottera vo Vranove nad Topľou.
Cieľom tejto súťaže bolo vrátiť žiakom lásku a vzťah ku knihe a čítanie s porozumením, keďže vyvrcholením celej súťaže bol rozhovor učiteľov so žiakmi o tom, kto akú knihu čítal a o čom bola tá kniha.

Víťazi jednotlivých tried:
 
II.A  Simona Dankovičová, 1574 minút
II.B Kieng Trung Tran, 1380 minút
II.C  Jessica Čumová, 1579 minút
III.A  Matej Migaľ, 1109 minút
III.B  Bianka Obrinová, 1722 minút
IV.A  Štefan Samuel Rákoš, 2387 minút
IV.B  Stela Smolková, 2273 minút
IV.C  Timotej Titko, 2275 minút

Share