Domov Učitelia -aktivity Volejbalový turnaj učiteľov ZŠ

Volejbalový turnaj učiteľov ZŠ

O putovný pohár primátora

V priestoroch športovej haly na našej škole sa dňa 16. novembra 2016 konal volejbalový turnaj učiteľov ZŠ mesta Vranov nad Topľou o putovný pohár primátora mesta. Zúčastnilo sa ho 6 zmiešaných tímov z vranovských škôl. 

Po neúnavnom šesťhodinovom zápolení si pohár ponechali učitelia našej školy. Na druhom mieste sa umiestnili učitelia ZŠ Sídlisko II. Tretie miesto obsadila ZŠ Lúčna. Cenné sú aj výkony ostatných družstiev, ktoré sa turnaja zúčastnili ZŠ Bernolákova, ZŠ Kukučínova a SŠ Budovateľská. Pre víťazov turnaja boli, samozrejme, pripravené aj symbolické ceny. Nechýbalo občerstvenie, a tak mohlo stretnutie pokračovať príjemným posedením.

Všetci zúčastnení pedagógovia sa zhodli na tom, že pri takýchto akciách vôbec nezáleží na výsledkoch. Oveľa dôležitejšia je chuť športovať a skvelá nálada. Toto podujatie bolo výnimočnou príležitosťou, pri ktorej sa mohli učitelia stretnúť aj v inej než pracovnej atmosfére. Celé podujatie sa nieslo nielen v športovom, ale aj v priateľskom duchu. 

 

-jb-

Fotogaléria na FB

ZŠ Juh 1. miesto

ZŠ Sídlisko II. - 2.miesto

ZŠ Lúčna - 3.miesto

Share