Domov Podujatia Beseda so spisovateľkou.

Beseda so spisovateľkou.

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Spisovateľka Viera Čurmová

Dňa 27.apríla 2017 sa uskutočnila v priestoroch našej knižnice beseda so spisovateľkou Vierou Čurmovou, Celý svoj život sa venuje deťom, ako učiteľka v materských školách, preto im patria i knižky, ktoré píše. Autorka detských knižiek uviedla do života svoje dve diela. Knihu povestí o hradoch v našom okolí pod názvom Povesti bez konca a knihu poézie Kývem si konárom.

Na besede s touto prozaičkou, poetkou, autorkou literatúry pre deti a religióznej literatúry, zberateľkou a autorkou povestí sa zúčastnili žiaci štvrtého ročníka. V úvode naši žiaci pani spisovateľku srdečne privítali. Nasledovalo rozprávanie o tajuplných kaštieľoch, hradoch, či iných pamiatkach humenského a sninského regiónu i širokého okolia, ktoré všetci so zanietením počúvali.

Pani spisovateľka veľmi rada odpovedala na zvedavé otázky našich žiakov a v závere ochotne poskytla aj autogramiádu.

Fotogaléria na FB

 

 

Share