Domov Podujatia Angličtina pre škôlkárov

Angličtina pre škôlkárov

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Angličtina naopak...

V piatok 24.2. v popoludňajších hodinách sa spoločenská miestnosť na ZŠ Juh premenila na čarokrásnu lúku. Rástli tu farebné kvety a lúčne zvieratká sa hrali na skrývačku. Že to nie je predsa možné? U nás na Juhu  veru je. Lienky, včielky, motýle, žabky, myšky a húsenička sa tu vďaka deťom z MŠ Juh zišli,

aby svojim rodičom spríjemnili koniec týždňa a zahrali im divadielko. Radosť a hrdosť rodičov bola o to väčšia, že ich deti dokázali zahrať divadielko v anglickom jazyku.

Aj keď angličtina bola pre väčšinu detí niečím novým, zvládli to vďaka žiakom ZŠ Juh vynikajúco. A prečo vďaka južanským žiakom? Tí sa totiž podujali na neľahkú úlohu. Rozhodli sa totiž na seba prebrať úlohu učiteľa. A tak sa angličtina naopak mohla naplno rozbehnúť. Malých škôlkarov neučili učitelia, ale žiaci. A že sa tejto úlohy zhostili vynikajúco, potvrdil výsledok ich práce v podobe divadielka, srdečného potlesku rodičov, ale hlavne v šťastných očiach malých škôlkarov.

V závere milého popoludňajšieho posedenia si každý škôlkar odniesol domov certifikát z angličtiny.   

Dovidenia opäť v škole, škôlkari!

- Mgr. Zuzana Demčáková-

Fotogaléria na FB

Share