Domov ŠKD 7.apríl 2017

7.apríl 2017

Ukáž čo vieš

Detská talentová súťaž „Ukáž čo vieš“ je projekt, ktorý vznikol s cieľom poukázať na talentované deti a pozdvihnúť ich sebavedomie. Tanec, spev, hudba, recitovanie, gymnastika či iné zameranie – všetko bolo vítané. 

Do tohto projektu sa zapojilo 22 detí, aby ukázali čo v nich je. Prvé miesto získala Grétka Smolková s gymnastikou zo 6.oddelenia na hudbu od „Frozen“.   Na druhom mieste sa umiestnila Lucia Škarpecká s moderným tancom z 3.oddelenia.Tretie miesto obsadila Viktória Hrešková zo 7.oddelenia s piesňou Jabĺčko od Kristíny. Štvrté miesto si odniesol Martin Cvejkuš z 5.oddelenia hrá na klavír a piate miesto získal Peter Repko z 2.oddelenia s modernou piesňou. Deti si odniesli z tejto súťaže ceny a diplom. 

-jb - fotogaléria na FB

Share

Posledná úprava (Nedeľa, 09 Apríl 2017 16:02)