Domov Podujatia Petangový turnaj

Petangový turnaj

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Petang

Dňa 2.6.2017 sa žiaci IV.B z našej ZŠ  zúčastnili dlho očakávaného petangového turnaja so seniormi zo Zariadenia pre seniorov z Vranova nad Topľou na petangovom ihrisku v penzióne. 

Pripravovali sa naňho celý školský rok účasťou v petangovom krúžku. Zo žiakov hralo 5 tímov a zo seniorov 3 tímy po 3 hráčov. Turnaj bol napínavý. Raz sme vyhrávali, raz sme prehrávali, no nakoniec sme získali 1., 2.,3., 4. a 7.miesto. Seniori získali 5.,  6. a 8.miesto. Celkovo sme turnaj vyhrali. Víťazi získali diplomy, všetci dostali keksíky, minerálku a melón. Pohostili nás aj makovníkmi, orechovníkmi a kakaovníkmi. Nálada bola veselá, slniečko krásne svietilo, všetci sme sa porozprávali so starkými o ich detstve, o tom, ako sa im žije v penzióne...Do školy sme odchádzali s dobrými pocitmi a krásnymi zážitkami. Tešíme sa na ďalší turnaj!

1.miesto: Frederik Adi

                Michal Palenčík

 

                Damian Záhorodník

-Mgr. B. Kubová-

Share