Domov ERASMUS+ S HOKEJKOU I NA BICYKLI

S HOKEJKOU I NA BICYKLI

Projektové stretnutie

V dňoch 4. až 9. júna sa naši žiaci v sprievode pedagógov zúčastnila projektovej schôdzky v partnerskej Bystřici nad Pernštejnem. Erasmus+ tak počas celého týždňa pokračoval rôznymi športovými aktivitami, deti upevňovali priateľstvá, navštevovali kultúrne pamiatky i okolitú prírodu.

Na programe bol samozrejme volejbal a florbal, pridalo sa džudo i hokej a tentoraz skvelá celodenná cyklotúra spojená s rôznymi športovými hrami. Nechýbal výlet do Brna, prehliadka jeho historického centra či nákupy vo Vaňkovke, no predovšetkým sa na brnianskom zimnom štadióne trénoval hokej. Zástupcov partnerských škôl tradične a srdečne prijal i starosta mestečka Bystřice n. P. Bol to znovu týždeň plný zážitkov a nových skúseností.

Terézia Ihnátová, IX. C

 

 

 

 

Share

Posledná úprava (Nedeľa, 11 Február 2018 18:04)