Domov Podujatia Záver školského roka 2016/17

Záver školského roka 2016/17

Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

Vysvedčenie

Ani sme sa nenazdali a je tu koniec školského roka. Posledné chvíle tohto slávnostného dňa strávili žiaci v triedach. Pani učiteľky rozdali vysvedčenia, na ktoré sa všetci žiaci veľmi tešili. Tejto radosti z dnešného dňa však predchádzala tvrdá práca v škole počas celého školského roka.

 Každý z nás vynaložili veľké úsilie, aby nazbieral čo najviac poznatkov, zručností i vedomostí, aby bol úspešný. Záver školského roka je naším zberom úrody. Teda my sa dnes pozrieme, čo sa nám podarilo dosiahnuť v školskom roku 2016/2017, v priebehu 10. mesiacov v oblasti prospechu, správania, dochádzky a mimoškolskej činnosti , vyjadriť úprimnú radosť nad dosiahnutými úspechmi.

 

Share