Domov Podujatia Mikulášsky turnaj

Mikulášsky turnaj

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Vybíjaná

Celý šiesty december sa niesol v atmosfére príchodu Mikuláša a ten nesmel chýbať ani pri otvorení  Mikulášskeho turnaja vo vybíjanej žiakov 3. a 4.ročníka našej školy. Súťažilo sa o víťaza, teda o najlepšiu triedu oboch ročníkov podľa oficiálnych pravidiel vybíjanej. Každá trieda podala výborný výkon a chýbalo len málo k tomu, aby každý z nich stál na stupni víťazov.

Z víťazstva sa napokon tešili 3. B a 4. C trieda. A čo by to bol za turnaj, keby neboli ocenení aj najlepší hráči a hráčky z každej triedy. Tí si okrem medailí odniesli aj vecné ceny. Tento turnaj bol pod dohľadom Mikuláša, ktorý pozorne sledoval výborné výkony našich žiakov a nepretržite udržiaval výbornú atmosféru v publiku. Bolo sa teda na čo pozerať a už teraz sa všetci tešia na jeho ďalšie pokračovanie.

Mgr. A. Sotáková

Share