Domov Podujatia Volejbalová prípravka

Volejbalová prípravka

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Súboj vo vybíjanej

Predvianočný čas je pre rodičov časom plným predvianočných zhonov spojených s nákupmi, upratovaním, varením, pečením, zháňaním vianočných stromčekov, ich zdobením a pod. A aby sme tých našich rodičov odbremenili od týchto povinností, vyzvali sme ich na vzájomný súboj vo vybíjanej. 

V rámci nášho tréningu sme teda stáli proti sebe rodičia a my, ich deti, športovci z volejbalovej prípravky, ktorá funguje na našej škole. Rodičia sa nedali zahanbiť a bojovali zo všetkých síl a častokrát nás nešetrili. Musíme uznať, že aj napriek tomu, že poniektorí z rodičov naposledy športovali na základnej škole, podali úžasný výkon a určite sa môžeme od nich ešte veľa učiť. Ešte raz veľká vďaka všetkým rodičom a tešíme sa na odvetu !!!!!!!! 

-Mgr. A. Sotáková-

Share