Domov Podujatia Karneval

Karneval

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Fašiangy

Možno neviete, že slovo "karneval" pochádza z talianskych slov "carne levare" - "nejesť mäso" a tak pred dlhým pôstnym obdobím si odjakživa ľudia radi zatancujú, zabavia sa a nešetria ani dobrým jedlom.

 Radosť sme si sprítomnili maskami a zábavou v maskách a kostýmoch od výmyslu sveta. A tak, ako každý rok, aj teraz sme popustili uzdu vlastnej fantázii a nešetrili sme nápadmi, farbami, farbičkami. Zábava a smiech sa niesli po chodbách  našej základnej školy a aj tí, ktorí nestihli prísť na úvod, neodolali a pridali sa k nám do tanca, aj keď neskôr.

Medzi najkrajšie masky patrili : meter- Dominika Šebová, balón- Henrich Nikitinskij,  budík- Alexandra Bakajsová,  Mimoň- Daniel Vysoký, komín s bocianom- Sandra Valčová.

 

Tešíme sa na budúcoročný karneval. 

Share