Domov Podujatia Vybíjaná

Vybíjaná

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Okresné kolo

     V utorok 27.3.2018 prebehlo okresné kolo vo vybíjanej dievčat, na ktoré si prišlo zmerať svoje sily  aj družstvo našich žiačok. V slušnej účasti ďalších 8-smich základných škôl, naše baby najprv zdolali ZŠ Bernolákovu potom aj ZŠ Zámutov, v obidvoch týchto dueloch mali naše baby navrch a jednoznačne dominovali. 

No v ďalších stretnutiach už náš team stratil koncentráciu a prehral zo ZŠ Sídlisko II a tesne aj zo ZŠ Hanušovce N/T  a to ich odsunulo na 3 miesto. Naše družstvo aj napriek tomu, že bolo poskladané z dievčat z rôznych ročníkov (4,5,6,7) ukázalo, že sa vie zladiť a skoncentrovať a uhrať peknú hru.  Ďakujeme za reprezentáciu školy  a ešte raz gratulujeme.

- Mgr. Jozef Vasilišin -

Share