Domov Novinky o škole BIBLIA OČAMI DETÍ a MLÁDEŽE

BIBLIA OČAMI DETÍ a MLÁDEŽE

Výtvarná súťaž

Katolícke pedagogické a katechické centrum aj v tomto šk. roku 2017/18 organizuje celoslovenskú výtvarnú súťaž pod názvom “BIBLIA OČAMI DETÍ a MLÁDEŽE“.

Súťaž je zameraná na zobrazenie Biblia a jej miesta v živote človeka i v dejinách ľudstva.  Toho  roku boli určené knihy: GENEZIS 12. – 50. kapitola, Evanjelium podľa Marka. Zameranie súťaže je nápaditosť a originálnosť vnímania Biblie, nie je kopírovanie výjavov z ilustrovaných Biblií.

Do tejto výtvarnej súťaže sa úspešne zapojili i niekoľkí žiaci našej školy, ktorí na diecéznej (krajskej) úrovni získali vynikajúce výsledky a ich práce postúpili doceloslovenského kola, ktoré sa uskutoční v máji 2018.

2.kategória :  Lenka Pšeničňáková  2.A - 1.miesto názov práce: KRST PÁNA JEŽIŠA

4.kategória : Šimon Doboš 5.C - 1.miesto názov práce: SEN FARAÓNA

5.kategória : Tomáš Demčák 8.C - 1.miesto názov práce: PEKÁROV SEN

 

Víťazom blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a držíme palce na celoslovenskom kole.

.

Share