Domov Podujatia Slovak floorball CUP

Slovak floorball CUP

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

  Floorball

Školy, ktoré sa zapojili do prvého ročníka floorball SK LIGY si záver prázdnin okorenili poriadnou dávkou športových zážitkov. Aj naši žiaci sa v dňoch 24.8.-26.82018

 zúčastnili finálového vyvrcholenia Floorball SK liga v Bratislave, ktorý bol súčasťou najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku, určeného pre všetky amatérske ako aj elitné tímy. Najlepší z najlepších sa ukázali počas finálových zápasov. Tímy boli mimoriadne vyrovnané, napätie v športových halách sa dalo krájať. O víťazovi chlapčenskej kategórie dokonca rozhodlo až predĺženie. Na prvom mieste skončili chlapci zo ZŠ T. Moussona Michalovce. Po výsledkoch v skupine  ZŠ JUH – ZŠ Selce 7:9, ZŠ JUH : ZŠ Pruské 2:6, ZŠ JUH : ZŠ Svrčinovec 4:8 a  prehre s celkovým víťazom Michalovcami sa naši chlapci nemajú za čo hanbiť, lebo podali výkony na hraniciach svojich možností, za čo im právom patrí poďakovanie.

Školu reprezentovalo týchto osem statočných: Ján Pavol Rakoš , Aurel Brand Sebastián Kovaľ, Samuel Bognár , Samuel Gajdoš,  Daniel Alexander Jenčko, Jakub Kentoš , Branislav Božík   

Share