Domov Podujatia Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

ZUMBA

Stačí tancovať a zabávať sa. Ostatné príde samo. Človek si ani neuvedomuje, že športuje a pritom spaľuje tuk, formuje, posilňuje a spevňuje svalstvo. Vďaka dynamickému tempu je preto možné počas jednej hodiny spáliť až tisíc kalórií!

Vďaka cvičeniu Zumby, ktorá v súčasnosti hýbe svetom, posilňujeme srdce, pľúca, kosti, svaly, mozog, zlepšujeme rovnováhu, znižujeme bolesť, spomaľujeme proces starnutia a nehovoriac o tom, že si pritom formujeme postavu. A to všetko počas jednej hodiny! Aj v utorok 23.októbra 2018 vo veľkej telocvični cvičil deti s Jankou Ščavnickou cvičiteľkou Zumby, ktorá každý pondelok a stredu o 19,00 hod. v ZŠ JUH ma tieto hodiny. Dôležitý je pohyb. Dá sa povedať, že cvičenie zumby sa zakaždým mení na jednu veľkú párty a nebolo tomu inak ani u nás viď foto.

-        Mgr.K. Breciková-

Share