Domov Podujatia Mobilománia

Mobilománia

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Negatívne vplyvy

V súčasnej dobe číha na našu mladú generáciu veľké množstvo neželaných vplyvov. Značný počet mladých ľudí bojuje so závislosťami modernej doby, ako sú: DROGY, ANOREXIA, BULÍMIA, SEBAPOŠKODZOVANIE, SEKTY, ZÁVISLOSŤ OD INTERNETU, MOBILOV, ESEMESIEK, POČÍTAČOVÝCH HIER, NÁVODY NA SAMOVRAŽDY,...

Dokonca aj obyčajný mobilný telefón, ktorý v súčasnosti vlastní snáď každý z nás, ba i množstvo malých detí, môže spôsobiť veľké problémy. O aké negatívne vplyvy mobilov na človeka ide, nám prišla porozprávať pani magistra Jurčová z Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove nad Topľou.

Jej poučná prednáška: Mobilománia bola zameraná našim žiakom 5. ročníka a myslím, že splnila svoj účel.

Preto ďakujeme!!!

- as-

Share