Domov Podujatia Olympiáda v anglickom jazyku

Olympiáda v anglickom jazyku

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Máme striebro!

V stredu 16. januára nás Lukáš Guman, žiak 9.A, opäť úspešne reprezentoval na okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku. V kategórii 1B si v silnej konkurencii ďalších šikovných angličtinárov vybojoval výborné 2. miesto.

Po maratóne písomiek preverujúcich znalosť slovnej zásoby, gramatiky, počúvania a čítania s porozumením súťažiaci absolvovali ešte rolový rozhovor s členmi poroty a na záver vymysleli a porozprávali príbeh k danému obrázku. Lukáš, typický uvoľneným, pohodovým ústnym prejavom a výnimočnou fantáziou, zužitkoval svoje všestranné vedomosti a s úlohami sa popasoval zodpovedne – samozrejme aj s jemnou dávkou jemu vlastného humoru.

Lukáš, ďakujeme! Veríme, že síce už z diaľky, ale stále s láskou a hrdosťou budeme sledovať tvoje ďalšie úspechy v angličtine.

-anj-

Share