Domov Podujatia Ovce

Ovce

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Prednáška

Ako nestratiť dieťa vo svete internetu bola téma prednášky, ktorá sa uskutočnila na našej škole dňa 26.2.2019. Táto téma spadajúca do projektu ovce.sk bola smerovaná na žiakov 4. ročníkov. O nové a zaujímavé informácie, 

týkajúce sa napr. nežiadúceho vplyvu internetu alebo rizík zneužitia ich informácií na internete, sa so štvrtákmi podelila lektorka z Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove nad Topľou Mgr. Martina Jurčová.

Pani Jurčovej ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. V dnešnom svete sa internetu nevyhneme. V priebehu rokov sa stal súčasťou takmer každej oblasti nášho života. Nezabúdajme na to, že pozitívne aspekty internetu prevažujú nad tými negatívnymi, len nad tými negatívnymi nesmieme zatvárať oči. Keď svoje deti od útleho detstva budeme učiť správnemu pohybu v internetovom labyrinte a ukážeme im jeho krásne stránky, nielenže ich uchránime pred mnohými nebezpečenstvami, ale im aj ponúkneme bohatý priestor na rozvoj vedomostí a tvorivosti.

- Mgr. A.Sotáková-

Share