Domov Podujatia TROJNÁSOBNÁ RADOSŤ

TROJNÁSOBNÁ RADOSŤ

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Šaliansky Maťko

Tri reprezentantky ZŠ Juh vyrazili v prešovskom krajskom kole súťaže Šaliansky Maťko v stredu 27. februára do boja proti svojim súperkám a súperom – každá ich mala vo svojej kategórii jedenásť.

 Prednes slovenskej povesti zaujal odborné poroty natoľko, že naše dievčatá napokon nechali takmer všetkých rivalov za sebou: prvé miesto a postup do celoslovenského kola si vybojovali Lenka Pšeničňaková z III. A Viktória Karjanská z V. A, skvelé druhé miesto obsadila Daniela Dančová zo VII. A. Ide o historický úspech jednej školy na tomto súťažnom poli! Lenke a Viktórii budeme držať palce v boji proti celoslovenskej konkurencii 29. marca v Šali, všetkým trom žiačkam ďakujeme za úžasné výkony a reprezentáciu školy, mesta i okresu!

-ana-

Share