Domov Podujatia Turnaj v Prehadzovanej

Turnaj v Prehadzovanej

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

Turnaj v Prehadzovanej

V piatok 31. 5. 2019 sa krik a hluk, šíriaci sa z našej telocvične, dali priam krájať. Nebol to ale hluk a krik neposlušných detí, no práve naopak. Deti našej školy, konkrétne tretiaci a štvrtáci


 súťažili a bojovali o cenné body, víťazstvá a krásne ceny na  turnaji v prehadzovanej, ktorý sa tradične uskutočnil na Medzinárodný deň detí. A ako to zvyčajne pri správnych športových súťažiach prebieha, aj naši malí športovci bojovali s maximálnym nasadením a srdiečkami a počas celého turnaja vládla tá správna športová atmosféra. Tri najlepšie tímy 3. a 4. ročníka, ako i najlepší hráči a hráčky turnaja boli ocenení medailami a krásnymi trofejami. Víťazom a oceneným športovcom gratulujeme a už teraz sa tešíme na budúci rok.

ŠPORTU ZDAR !!!

Mgr. A. Sotáková

Share