Domov ŠKD

podujatia

Svätojánska noc

Svätojánska noc mala svoju moc

       Slnko vstúpilo do letného slnovratu a pár dni potom prišla aj Svätojánska moc z 24. na 25. júna, ktorej sa pripisuje neuveriteľná magická moc. Na našej škole pripravili vychovávateľky na túto magickú noc pre deti ŠKD rôzne aktivity,

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

6.máj

deň matiek je príležitosťou poďakovať za všetku tú vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť.

Čítať celý článok...

 

Hľadá sa talent

ŠKD hľadá talent

Dňa 23.3.2016 sa v našom klube hľadal TALENT a našli sme ho aj medzi našimi deťmi. 1.miesto získal Filip Kopko zo 7.oddelenia so skladbou "Piráti z Karibiku", ktorú nám zahral na varhanoch. 

Posledná úprava (Streda, 23 Marec 2016 18:48)

Čítať celý článok...

 

Vianoce

Vianočná besiedka

„Sme len deti, srdce veľké máme a  s tým srdcom veľkým, darčeky chystáme. Spievať vám budeme radostne, vesele, koledy, básničky s láskou vám povieme.“  

Posledná úprava (Utorok, 16 Február 2016 12:36)

Čítať celý článok...

 

Lucia a čarovná noc

Stridžia noc

„Od Lucie do Vianoc každá noc má svoju moc." Začalo sa to v piatok večer. Večer očakávanej noci pre naše malé strigy, ktoré si prišli zastrašiť a zatancovať do našej školy. Keďže strigy už na našej škole boli a zanechali tu poklad, tak sa naše deti rozhodli, že ho pohľadajú. 

Posledná úprava (Utorok, 16 Február 2016 12:39)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...