Domov ŠKD

podujatia

Imatrikulácia

Pasovačka do ŠKD

Pasováčka, alebo prijímanie nových členov do školského klubu je malá slávnosť pre naších prváčikov. Aby získali certifikát museli predviesť čo sa naučili a zložiť sľub

Posledná úprava (Štvrtok, 24 Október 2013 08:50)

Čítať celý článok...

 

O psíčkovi a mačičke

Babadlo

Nezabudnuteľné príbehy a dobrodružstvá týchto dvoch postavičiek z knihy spisovateľa a výtvarníka Josefa Čapka ožili na našom javisku v spoločenskej miestnosti 3.októbra 2013, ktoré zahrali bábkoherci z prešovského divadla Babadlo.

Posledná úprava (Štvrtok, 03 Október 2013 17:50)

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

Letný slnovrat

Dňa 21. júna sa uskutočnila predeti svätojánska noc v priestoroch školy. Začiatok bol o 17,30 na školskom dvore. Podujatia sa zúčastnila rodičia a deti, ktorí súťažili v rôzných disciplínach. Prvá -rýchly stopár sa začala hneď na úvod. 

Posledná úprava (Štvrtok, 29 August 2013 19:19)

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

Je máj – lásky čas

S týmto mesiacom sa spája krásny sviatok – Deň matiek. Mama. Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“.

Posledná úprava (Pondelok, 17 Jún 2013 14:07)

Čítať celý článok...

 

Šachový turnaj

27.február

Dňa 27. februára v popoludňajších hodinách sa uskutočnil šachový turnaj v školskom klube detí. Kráľovská hra učarovala aj najmladším deťom a rozvíja ich stratégie ako si naplanovať útok na súperovho kráľa a zároveň rozmýšľať ako si obrániť svojho. Cieľom hry je dať súperovi mat.

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...