Domov ŠKD

podujatia

Deň matiek

MAMA
Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“. Bola si to ty, mama, ktorá si nás pritúlila, zovrela v náručí, keď nám bolo ťažko.

Čítať celý článok...

 

MiniTalent show

Hľadáme talenty

Dňa 30.apríla 2014 v ŠKD deti spievali , recitovali, tancovali a snažili sa ukázať čo v nich je - svoj talent a veru, že sa tých talentov našlo viac. Súťaž prebiehala v átriu .... v krásnom prostredí.

Posledná úprava (Štvrtok, 01 Máj 2014 09:24)

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia

Pasovačka do ŠKD

Pasováčka, alebo prijímanie nových členov do školského klubu je malá slávnosť pre naších prváčikov. Aby získali certifikát museli predviesť čo sa naučili a zložiť sľub

Posledná úprava (Štvrtok, 24 Október 2013 08:50)

Čítať celý článok...

 

O psíčkovi a mačičke

Babadlo

Nezabudnuteľné príbehy a dobrodružstvá týchto dvoch postavičiek z knihy spisovateľa a výtvarníka Josefa Čapka ožili na našom javisku v spoločenskej miestnosti 3.októbra 2013, ktoré zahrali bábkoherci z prešovského divadla Babadlo.

Posledná úprava (Štvrtok, 03 Október 2013 17:50)

Čítať celý článok...

 

Svätojánska noc

Letný slnovrat

Dňa 21. júna sa uskutočnila predeti svätojánska noc v priestoroch školy. Začiatok bol o 17,30 na školskom dvore. Podujatia sa zúčastnila rodičia a deti, ktorí súťažili v rôzných disciplínach. Prvá -rýchly stopár sa začala hneď na úvod. 

Posledná úprava (Štvrtok, 29 August 2013 19:19)

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...