Domov ŠKD

podujatia

Svätojánska noc

Letný slnovrat

Dňa 21. júna sa uskutočnila predeti svätojánska noc v priestoroch školy. Začiatok bol o 17,30 na školskom dvore. Podujatia sa zúčastnila rodičia a deti, ktorí súťažili v rôzných disciplínach. Prvá -rýchly stopár sa začala hneď na úvod. 

Posledná úprava (Štvrtok, 29 August 2013 19:19)

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

Je máj – lásky čas

S týmto mesiacom sa spája krásny sviatok – Deň matiek. Mama. Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamku. Milú, starostlivú, ktorá prebdela nie jednu noc pri našej postieľke a ofúkla „boľačku“.

Posledná úprava (Pondelok, 17 Jún 2013 14:07)

Čítať celý článok...

 

Šachový turnaj

27.február

Dňa 27. februára v popoludňajších hodinách sa uskutočnil šachový turnaj v školskom klube detí. Kráľovská hra učarovala aj najmladším deťom a rozvíja ich stratégie ako si naplanovať útok na súperovho kráľa a zároveň rozmýšľať ako si obrániť svojho. Cieľom hry je dať súperovi mat.

Čítať celý článok...

 

Imatrikulácia do ŠKD

12.10.2012

 Už tradične v našom školskom klube vstupujú naši prváčikovia do ŠKD. A dnes nastal deň D, kde deti boli pasovaní za právoplatných členov klubu. Aby sa stály naozajstnými členmi museli najprv zložiť sľub klubkáča, potom prejsť cez lavičku.... odtlačiť svoju ručičku na pripravenú dosku a farbou si umazať tvár.

Čítať celý článok...

 

Deň matiek

14.máj 2012

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok  Deň matiek na ZŠ Juh si deti ŠKD pripomenuli  v pondelok  14.mája v spoločenskej miestnosti v popoludňajších hodinách.

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...