Domov ŠKD

podujatia

Živé človeče

V priestoroch školského dvora nám pribudla hracia plocha na živé človeče. Hrá sa podľa pravidiel známej hry "Človeče nehnevaj sa". Zahrať si môže každý kto má na to chuť. Či sú to žiaci , učitelia, alebo ostatní pracovníci školy. Môže sa hrať v rámci telesnej výchovy, alebo aj iných predmetov, keď je pekné počasie.

Čítať celý článok...

 

Maľovanie na chodník

Dňa 17. júna 2010 strávili spoločné popoludnie  deti školských klubov Juh, Bernolákova a Lúčna, pred našou školou a to maľovaním na chodník. Každé oddelenie malo vymaľovať danú plochu podľa vlastnej fantázie. Deti nešetrili fantáziou a asfaltový chodník pred školou o chvíľu hýril krásnymi motívmi na tému leto.Vytvorili jeden krásny pestrofarebný koberec, ktorý mal úctyhodnú dĺžku. Prialo nám aj počasie a dúfame,že vydrží čo najdlhšie.

Čítať celý článok...

 

Jar už prichádza - ŠKD

Jar sa už prediera do našich duší a miznúci sneh z trávnikov odhaľuje stopy po neporiadku a tak to bolo aj na našom školskom dvore. Keďže naša škola je vo výstavbe neporiadku pod snehom bolo až až...19.marca detí II.oddelenia ŠKD v rámci prírodovedno- enviromentálnej činnosti sa zapojili do upratovania okolia školy a školského dvora.

 

Posledná úprava (Pondelok, 17 Jún 2013 14:04)

Čítať celý článok...

 

Halloween

Posledný deň pred jesennými prázdninami – 28. októbra 2009- sa v rámci Zdravej školy uskutočnili dve súťaže. Prvá súťaž sa niesla v znamení fantázie, tvorivosti a zručnosti jednotlivých družstiev. Išlo o vyrezávanie dýň (Halloween). Druhou súťažou bol náš farebný deň. A aká bola naša farba? Samozrejme že oranžová.

 

Čítať celý článok...