Domov ŠKD

podujatia

Maľovanie na chodník

Dňa 17. júna 2010 strávili spoločné popoludnie  deti školských klubov Juh, Bernolákova a Lúčna, pred našou školou a to maľovaním na chodník. Každé oddelenie malo vymaľovať danú plochu podľa vlastnej fantázie. Deti nešetrili fantáziou a asfaltový chodník pred školou o chvíľu hýril krásnymi motívmi na tému leto.Vytvorili jeden krásny pestrofarebný koberec, ktorý mal úctyhodnú dĺžku. Prialo nám aj počasie a dúfame,že vydrží čo najdlhšie.

Čítať celý článok...

 

Jar už prichádza - ŠKD

Jar sa už prediera do našich duší a miznúci sneh z trávnikov odhaľuje stopy po neporiadku a tak to bolo aj na našom školskom dvore. Keďže naša škola je vo výstavbe neporiadku pod snehom bolo až až...19.marca detí II.oddelenia ŠKD v rámci prírodovedno- enviromentálnej činnosti sa zapojili do upratovania okolia školy a školského dvora.

 

Posledná úprava (Pondelok, 17 Jún 2013 14:04)

Čítať celý článok...

 

Halloween

Posledný deň pred jesennými prázdninami – 28. októbra 2009- sa v rámci Zdravej školy uskutočnili dve súťaže. Prvá súťaž sa niesla v znamení fantázie, tvorivosti a zručnosti jednotlivých družstiev. Išlo o vyrezávanie dýň (Halloween). Druhou súťažou bol náš farebný deň. A aká bola naša farba? Samozrejme že oranžová.

 

Čítať celý článok...