AKO SA ZRODILI HVIEZDY 🥈🥉

Tvrdou prácou po vyučovaní, vymýšľaním nekonečných variantov, opakovaním a opakovaním… Cez slzy a pot, škrípanie zubov, ale tiež salvy smiechu a spoznávanie vlastných, veľakrát netušených možností. Zrodili sa hviezdy – a určite nielen druhým a tretím miestom v celoslovenskom finále súťaže SUPERTRIEDA v Bratislave (v poradí IX. B a III. A). Okúsili príjemný pocit úspechu a zistili, že vedia a dokážu – dokonca aj kamarátiť a pomáhať si vo voľných chvíľach, tí malí s veľkými a naopak. Decká z tretej á a deviatej bé sú jednotky a my im ďakujeme za množstvo zážitkov, ktoré nám príprava dvoch predstavení priniesla. Ďakujeme samozrejme za skvelú reprezentáciu školy, okresu i kraja! Veľké poďakovanie patrí firmám a organizáciám, ktoré deťom prezentáciu svojej práce v ďalekom hlavnom meste umožnili: vranovským firmám Baník a syn, BAUSKA, Unimont, podnikateľovi Timotejovi Ondicovi a Rade rodičov pri ZŠ Juh. Sme radi, že sa nájdu ľudia podporujúci detskú tvorivosť a objavovanie talentov. Blahoželáme 👏