AKO SA ZRODILI HVIEZDY ­čął­čąë

Tvrdou pr├ícou po vyu─Źovan├ş, vym├Ż┼í─żan├şm nekone─Źn├Żch variantov, opakovan├şm a opakovan├şmÔÇŽ Cez slzy a pot, ┼íkr├şpanie zubov, ale tie┼ż salvy smiechu a spozn├ívanie vlastn├Żch, ve─żakr├ít netu┼íen├Żch mo┼żnost├ş. Zrodili sa hviezdy – a ur─Źite nielen druh├Żm a tret├şm miestom v celoslovenskom fin├íle s├║┼ąa┼że SUPERTRIEDA v Bratislave (v porad├ş IX. B a III. A). Ok├║sili pr├şjemn├Ż pocit ├║spechu a zistili, ┼że vedia a dok├í┼żu – dokonca aj kamar├íti┼ą a pom├íha┼ą si vo vo─żn├Żch chv├ş─żach, t├ş mal├ş s ve─żk├Żmi a naopak. Deck├í z tretej ├í a deviatej b├ę s├║ jednotky a my im ─Ćakujeme za mno┼żstvo z├í┼żitkov, ktor├ę n├ím pr├şprava dvoch predstaven├ş priniesla. ─Äakujeme samozrejme za skvel├║ reprezent├íciu ┼íkoly, okresu i kraja! Ve─żk├ę po─Ćakovanie patr├ş firm├ím a organiz├íci├ím, ktor├ę de┼ąom prezent├íciu svojej pr├íce v ─Ćalekom hlavnom meste umo┼żnili: vranovsk├Żm firm├ím Ban├şk a syn, BAUSKA, Unimont, podnikate─żovi Timotejovi Ondicovi a Rade rodi─Źov pri Z┼á Juh. Sme radi, ┼że sa n├íjdu ─żudia podporuj├║ci detsk├║ tvorivos┼ą a objavovanie talentov. Blaho┼żel├íme ­čĹĆ