Úspechy

• Zmúdri škola– realizácia vzdelávacieho programu
  • Steem School Label – Označenie STEM Label získala naša škola za mnohé aktivity prepájajúce informatiku s geografiou, biológiou, za pravidelné workshopy pre žiakov z okolitých škôl či pre verejnosť, za projekty zamerané na BBC microbity, ich programovanie a prácu s doplnkovými sadami. V neposlednom rade Brusel ocenil aj našu online prezentáciu medzi školami v zahraničí a taktiež žiakmi v ostatnom čase obľúbenú krúžkovú činnosť venovanú robotike. Pre našich učiteľov je však už samozrejmosťou upevňovanie medzipredmetových vzťahov, učenie pre život a rozvoj osobnostných kvalít žiakov.
    Znamená to v konečnom dôsledku, že sme školou, ktorá vyhovuje požadovaným
    nárokom na vyučovanie v oblasti STEM vzdelávania: S = sience, veda; T = technology,
    technológia; E = engineering, inžinierstvo; M = matematics, matematika.
  • eTwinning.
  • Junior Achievement Slovensko-za zapojenie sa do vzdelávacích programov a podporu žiakov v oblasti podnikavosti, ekonomického myslenia, finančnej gramotnosti a digitálnych zručností
  • Maják nádeje – charitatívna kampaň
  • Certifikát- Olympijsky odznak všestrannosti