MODRÝ GOMBÍK 2026

Naša škola získala čestné uznanie od UNICEF za zbierku MODRÝ GOMBÍK 2026. Spoločne sme vyzbierali krásnych 345,10 EUR! Veľké ĎAKUJEME všetkým žiakom, rodičom a učiteľom, ktorí prispeli a pomohli chrániť práva detí v núdzi. Sme na vás hrdí!