Naša škola získala čestné uznanie od UNICEF za zbierku MODRÝ GOMBÍK 2026.
Spoločne sme vyzbierali krásnych 345,10 EUR!
Veľké ĎAKUJEME všetkým žiakom, rodičom a učiteľom, ktorí prispeli a pomohli chrániť práva detí v núdzi. Sme na vás hrdí!
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnúť nastavením svojho prehliadača. Rozumiem